KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6787393
nr 678 7393
Akvarell
Monogramsignerad PMP, lantgård, 34x46
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 januari 2011
kl 19:54:44
100 kr
600 kr
250 kr
450 kr
1.000 kr
750 kr